نگرش مربیگری رهبری بخش سوم

در این فیلم آقای ری دالیو اصولی رو بیان می کند که همه ما باید برایِ خودِ نگارش کنیم. اصولی که من نگارش می کنم، اصولی که شما نگارش می کنید، اصولی که ما می نویسیم و هر روز بازنگری می کنیم، و این بازنگری به همراهِ بازخوردِ از اطرافمان هست، باعث می شود که این گفتمان و این تزها و آنتی تزها به یک سنتزِ رشد تبدیل شده و این اصولِ بنیادیِ ما روز به روز شفاف تر، جذاب تر و قابل بیان تر باشد و در فضایِ رهبری افرادی که با این اصولِ ما حرکت می کنند بیشتر و بیشتر و بیشتر شوند.
در این فیلم می بینیم که آقای ری دالیو اصرار دارد که اصول نوشته شود و این اصول چیزی نیست جز اینکه شرایطِ زندگیِ ما حاصلی از حفظ ارزشها و توجه به باورهاست.
من در این شرایط، این تصمیم را میگیریم، من اگر اینطوری پیش بیاد، این کار رو می کنم و … و این اصول هر روز پالایش شده و به جایی می رسد که مستقل از زمان، مکان و افرادِ جامعه ی تحت رهبری بیان می گردد. و این می شود که ما می گوییم که رهبریِ آن جامعه، سازمان، خانواده یا خودِ شخص پرفروغ تر به فضایِ رشدِ خود ادامه داده و افرادِ جامعه را نهایتا به رشد و کمال می رساند:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از کوکی ها استفاده می کند تا تجربه مرور بهتری را به شما ارائه دهد. با مرور این وب سایت ، شما با استفاده از کوکی ها موافقت می کنید.