unnamed-file.jpeg

کوچینگ فروش در دنیای اقتصادی مدرن

کوچینگ فروش در دنیای اقتصادی مدرن مسئله کوچینگ فروش نسبت به سایر مفاهیم اقتصادی عمر کوتاه تری دارد و هنوز برای برخی از کسب و کارها اتفاقی جدید محسوب می شود. اما اگر بخواهیم کمی از دور به این مفهوم نگاه کنیم می توانیم محدودیت ها کوچینگ فروش به شکل اولیه آن را به راحتی ببینیم.

مهمترین محدودیتی که می توانیم برای کوچینگ به شیوه سنتی آن ذکر کنیم، این است که این روش بسیار کلی است و می تواند به عنوان یک مشخص کننده مسیر مدیریتی به طور کلی مورد استفاده قرار بگیرد. در کلام بهتر شما به واسطه کوچینگ می توانید هدف، راه های رسیدن به آن و نقطه شروع را در اختیار داشته باشید و هر لحظه بدانید که به شکل عمومی در کدام یک از این بخش ها حضور دارید. مسلما داشتن این مسیر نقشه به شکل کلی می تواند بسیار کارساز باشد اما وقتی وارد جزئیاتی مانند فروش می شویم کمی مسئله فرق می کند.

کوچینگ فروش برای دنیای امروز

کوچینگ یک همسوساز بین مدیر و بقیه می باشد. از این رو در کوچینگ فروش نوین نیز باید این همسوسازی رعایت شود. از طرفی ما به دنبال این هستیم که به طور مستقیم در مورد فروش در کوچینگ صحبت شود. به عنوان یک فروشنده یا بازاریاب مسلما هدف اصلی کسب سود است که از طریق افزایش مشتری صورت می گیرد. کوچینگ فروش این فرصت را به بازاریاب می دهد که در مکالمات و ارتباطات خود بداند که دقیقا در کجای مسیر ایستاده است. از طرفی دیگر فاکتور مهم زمان در کوچینگ فروش نوین لحاظ می شود. این فاکتور زمان و ایجاد محدودیت زمانی باعث پویاتر شدن نیرو فروش و ارتباط لحظه ای او با فرم و مدل کوچینگ می شود. این ارتباط لحظه ای یک نوع خودمدیریتی خودکار برای بازاریاب یا عامل فروش ایجاد می کند که بسیار کارآمد است.

نویسنده : مجید خورشیدی

[block id=”majid-khorshidi”]

به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
رزرو رایگان جلسه کوچینگ

برای آشنایی بیشتر با کوچ و کوچینگ یک جلسه رایگان با کوچ مرتبط با مسئله‌تان رزرو نمایید. علاوه بر آشنایی با کوچینگ، کوچ مسیر رسیدن به هدف مطلوب با کوچینگ را برای شما بیان خواهد نمود.

قضاوت در کوچینگ
قضاوت در کوچینگ

در این مقاله قصد دارم به عنوان یک کوچ (رهیار) در ارتباط با معنای قضاوت بنویسم. یکی از نکاتی که برای تبدیل شدن به یک

بهبود کسب و کار
بهبود کسب و کار

وقتی کسی می خواهد که سختی کار خود را به رخ دیگران بکشد معمولا از این اصطلاح رایج استفاده می کند که : ” کار من پس از معدن جزء مشاغل سخت است.”چون فعالیت معدنی کاری سخت و جدی است و در شرایط دشواری انجام می گیرد که روحیه سر سختی برای داوم آوردن در آن را می طلبد.”به شخصه چون تجربه کار در معدن را دارم ، با تمام مشکلات و مصائب معدن ، نه تنها آشنایی دارم ، بلکه با تمام وجود آن ها را حس کردم.اما اکنون اگر از من درباره سختی مشاغل بپرسند ، تمام مشاغلی که خود را بی نیاز از آموزش و مهمتراز آن یک همراه می دانند را از دسته مشاغل سخت می دانم.

عضویت در خبرنامه ایمیلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب

جلسه رایگان کوچینگ

برای دریافت جلسه رایگان کوچینگ فرم ذیل را تکمیل نمایید.