کوچینگ چه ربطی به برندسازی داره؟!

کوچینگ چه ربطی به برندسازی داره؟!

به نام یکتای بی همتا، سلام.
داشتن مهارت کوچینگ و یا همراهی یک کوچ حرفه ای چطور به ما در برندسازی کمک می کنه؟
همونطور که آگاهی دارید، دربازارهای رقابتی فعلی، مهمترین نکته ای که میتونه به تداوم و افزایش سودآوری حرفه ما کمک کنه ،داشتن یه برند معتبر برای حفظ سهم بازار ماست.

در کسب و کارهای سنتی بهترین راه برای ارتقای برند ، ایجاد تغییرات مثبته و در کسب و کارهای مدرن و نوپا ، اولین بودن،سریعترین بودن و یا بهترین بودن باعث چابک سازی کسب و کار و جایابی مناسب برند ما میشه.
هرچند که امروزه از هر۴ استارتاپ ،۳تای اونها با شکست مواجه میشن ولی اگه علاوه بر ایده خوب، یه تیم حرفه ای داشته باشیم و محصول رو در زمان مناسب به بازار ارائه بدیم ،به احتمال قوی میتونیم تبدیل به یه برند بزرگ در زمینه کاری خودمون بشیم.برندسازی یکی از مفاهیم بازاریابیه که شامل انتخاب نام ، نشان، طرح ،لوگو و شعاری میشه که هویت کسب و کار رو شکل میده. برای توسعه و ترویج برند، راههای مختلفی وجود داره ؛بازاریابی محتوا، تبلیغات رسانه ای ،هدایای تبلیغاتی و ازین دست.چرا برندسازی اینقدر مهمه؟ چون تاثیر قابل توجهی بر کسب و کار داره و درک افراد از کسب و کار ما رو متحول می کنه، برندسازی ارزش کسب و کار ما رو بالا می بره، مشتریان بیشتری جذب می کنیم ، مشتریان قبلی ما وفادارتر میشن و ازونجا که کارکنان هم حس رضایت بیشتری پیدا می کنن، باعث متمایز شدن ما نسبت به رقبا میشه، و همه این موارد موجب میشن که درآمد و سود بیشتری عایدمون بشه.
و اما کوچینگ ؛ کوچینگ مجموعه مهارتهایی هستن که کمک می کنن اگه کسی بخواد از جای فعلیش به جایی که دوست داره برسه با سرعت بیشتر و خطای کمتر این کارو انجام بده.برای اینکه یه برند معتبر و خاص داشته باشیم و نیاز مخاطبین و مشتریان رو بهتر درک کنیم ، همینطور شناسایی شیوه های تضمین شده برندهای معتبر و رمز موفقیت اونها، میتونیم مهارتهای کوچینگو یادبگیریم یا یه کوچ حرفه ای که برای پیمودن مسیر همراهیمون کنه کنارمون داشته باشیم.

کسب و کارتون پررونق، سفره تون پر برکت.

نویسنده : آزاده نشاط آور

 

دیگر مقالات

آزاده نشاط آور

 

 

محصولات کوچ آزاده نشاط آور

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از کوکی ها استفاده می کند تا تجربه مرور بهتری را به شما ارائه دهد. با مرور این وب سایت ، شما با استفاده از کوکی ها موافقت می کنید.