۱۲ ویژگی افراد موفق در مسائل مالی

۱۲ ویژگی افراد موفق در مسائل مالی

پرداخت هزینه‌ها و قبض‌ها، برنامه‌ریزی برای یک خرید بزرگ یا پس‌انداز برای بازنشستگی، چیزهایی هستند که اکثر ما در زندگی با آن مواجه می‌شویم، اما غیر از این موارد، جنبه‌های دیگری را باید در نظر بگیریم.

چه شما یک حساب بانکی تپل داشته باشید و چه حقوق ماهیانه‌تان فقط کفاف خرج زندگی را بدهد، برخی از معیارهای مالی هستند که اهمیت زیادی دارند و افرادی که دارای این معیارها و ویژگی‌ها هستند را می‌توان در زمره افراد موفق در مدیریت پول دانست.

در این اینفوگرافیک از سایت بورسینس ۱۲ ویژگی افراد موفق در مدیریت پول و مسائل مالی را ذکر کرده‌ایم. شاید وجود این موارد در زندگی هر شخص، فورا لازم نباشد و گاهی باید زمان مناسب فرا برسد.

در واقع وجود این ۱۲ ویژگی در یک شخص، نشان‌دهنده مهارت در مسائل مالی و پولی است که البته افراد کمی این ویژگی‌ها را دارا هستند، مواردی مانند:

وجود جریان پول نقد پایدار و مطمئن
پس انداز مقداری پول برای روزهای سخت
گفتگو در خصوص پول با همسر
نادیده نگرفتن بازنشستگی
محروم نکردن خود از خواسته‌ها و در عین حال، مواظبت از پول
مقروض نبودن

 

نویسنده: معصومه کاظمی

[block id=”masomeh-kazemi”]

به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
رزرو رایگان جلسه کوچینگ

برای آشنایی بیشتر با کوچ و کوچینگ یک جلسه رایگان با کوچ مرتبط با مسئله‌تان رزرو نمایید. علاوه بر آشنایی با کوچینگ، کوچ مسیر رسیدن به هدف مطلوب با کوچینگ را برای شما بیان خواهد نمود.

صلاحیت هایICF برای کوچینگ تیم

امروزه توسعه مستمر تیم با توجه به تمایل تیم‌ها برای عملکرد خوب، دائمی و طولانی‌مدت، امری ضروری است. درنتیجه، کوچینگ تیم به‌سرعت رو به رشد

سوالات متداول مصاحبه استخدامی
سوالات مصاحبه استخدامی

برای یک مصاحبه شغلی عالی نیاز به سوالات مصاحبه استخدامی واضح و روشن داریم که اکثرا در تمام جلسات تکرار می شوند. سوالات مصاحبه استخدامی

عضویت در خبرنامه ایمیلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب

جلسه رایگان کوچینگ

برای دریافت جلسه رایگان کوچینگ فرم ذیل را تکمیل نمایید.