کاوه روحانی

حوزه های فعالیت: کوچ کسب و کار
ایمیل: [email protected]
آدرس وب سایت:
آدرس صفحه لینکدین: https://www.linkedin.com/in/kaveh-rohani-794a5852/
آدرس صفحه اینستاگرام: https://www.instagram.com/kaveh.Rohani/
درباره من
کاوه روحانی هستم،کوچ توسعه فردی و کوچ برندینگ و بازاریابی .سال ۶۰ در شهر رودبار شهر شکوفه های زیتون بدنیا آمدم که در ۹ سالگی ام لرزید و مرا هم تا سالها لرزاند.از آنجاییکه به ساختن و خلق ایده های نو و به کارهای برقی اشتیاق زیادی داشتم و به جمع مهندسین برق پیوستم و در پروژه های زیادی از کوره های صنعتی تا پالایشگاه و پتروشیمی حضور داشتم و مدیریت اجرایی بالغ بر ۴۸ واحد نیروگاهی و اجرای پروژه های خورشیدی را به عهده داشتم.در بیزینس های زیادی از صنف املاک گرفته تا تامین تجهیزات صنعتی ، پخش مواد غذایی ، فروشگاه مواد ارگانیک ، بازار ارز های دیجیتال و بازار سرمایه ورود کرده و حضور دارم. همیشه تشنه آموختن بوده و هستم و معمولا اعتماد بنفس و انگیزه بالایی دارم و در افزایش اعتماد بنفس و بالابردن انگیزه دیگران موفق بوده ام، همچنین مشتاق همراهی و کمک به دیگران بودم از این رو بدنبال چیزی میگشتم که باعث رشد فردی من شود، تا بتوانم در این زمینه ها حضور و تاثیر بهتری داشته باشم، تا اینکه سال ۹۶ برای اولین بار با واژه کوچینگ آشنا شدم و هر چه بیشتر خواندم بیشتر مشتاق و تشنه آن شدم و از کتاب و فیلم گرفته تا سمینار و شرکت در دوره آموزشی شش ماهه بیزینس کوچینگ ادامه دادم و بیش از ۱۵۰ساعت جلسات کوچینگ با صاحبان کسب و کار و یا کسانی که در حال شروع یک بیزینس بودند داشتم، همچنین دوره های یکساله حرفه ای برندینگ ، بازاریابی، فروش و تبلیغات را در موسسه آرال زیر نظر دکتر افشین گلستان گذراندم، و همچنان شوق یادگیری و آموختن دارم، و به خوبی میدانم که آنچه که مرا تحت تاثیر قرار داد و باعث شد زندگی ، کسب و کار و حتی ذهنیت و شخصیت من دچار دگرگونی و رشد شود و به چند مرحله بالاتر از خودم برسم قطعا شناخت و درک آموزه های کوچینگ بود. اگر شما جز کسانی هستید که قصد رشد و توسعه فردی دارند، کسانی که به دنبال هدف گذاری هستند، کسانی که میخواهند یک کسب و کار جدید راه اندازی کنند در هر زمینه ای از جمله دیجیتال مارکتینگ و یا فروشگاه، کسانی که قصد برندینگ در کسب کار خود دارند، کسانی که قصد رشد فروش خود را دارند، می‌توانم با قرار گرفتن در کنار شما از اینکه به نقطه مطلوب خود می رسید این لذت را با شما شریک شوم. یک جلسه آزمایشی می تواند برای شما ‌و من شفاف کند که آیا همراهی من و شما می‌تواند مفید باشد یا خیر…
تحصیلات مرتبط من
  • لیسانس برق دانشگاه آزاد تهران مرکز
  • دوره برندینگ ، بازاریابی و فروش موسسه آرال زیر نظر دکتر افشین گلستان

سوابق کاری من
  • مشاور و منتور اجرای نیروگاه خورشیدی
  • مدیر اجرایی مدیر اجرایی برق و کنترل نیروگاه ها (شرکت مپنا)
ویدیوی معرفی من
آلبوم تصاویر من
مقالات من
جلسه کوچینگ برای راه اندازی کسب و کار جدید(قسمت اول)
بیزینس کوچینگ
کاوه روحانی

جلسه کوچینگ برای راه اندازی کسب و کار جدید(قسمت اول)

در یک سال گذشته بیشتر از ۱۲ مورد مشاوره و جلسه کوچینگ با افرادی داشتم که قصد راه اندازی یک کسب و کار جدید داشتند و اکثر قریب به اتفاق ایشان سرمایه قابل توجهی نداشتند تا بتوانند کار مورد علاقه خود را استارت بزنند و همچنین در عین حال اکثر ایشان دوست داشتند کارهایی انجام دهند که اصطلاحا شیک و با درآمد بالا باشد ، اما با حقیقت شرایط خود کنار آمده بودند و قصد راه اندازی کاری داشتند تا از وضعیت موجود خود که یا کارمند بودند و یا بدنبال کار ( کارجو) بیرون بیایند. در این میان عطش و خواست کارمند ها بسیار بیشتر بود و حتی برنامه های زیادی برای کسب و کار هم داشتند. در جلساتی که با این دوستان برگزار کردم به این نکات بسیار اشاره میشد :

ادامه مطلب »
تفاوت بین کوچینگ و مشاوره
بیزینس کوچینگ
کاوه روحانی

تفاوت بین کوچینگ و مشاوره

کوچینگ می تواند به یک کارآفرین کمک کند که به یک رهبر بزرگ تبدیل شود. از طرف دیگر مشاوره به تخصص و تجربه و کمک بسیاری نیاز دارد . اغلب اوقات ، خطوط بین کوچینگ و مشاوره می توانند بسیار نامشخص و تار شوند و شرایطی ایجاد می شود که در تأمین نیاز مشتری واقعاً مؤثر نباشد.
دانستن زمان استفاده از خدمات کوچ یا مشاور می تواند برای کسب و کار شما بسیار مهم باشد ، از طریق کمک به شما در پیشرفت مهارت های رهبری خود و یا با کمک به شما در حل مسئله پیش رو.
در زیر ، ۱۳ عضو شورای کوچینگ مجله فوربس تفاوت های کلیدی بین کوچینگ و مشاوره را با یکدیگر به اشتراک می گذارند و اینکه چرا لازم است که بدانید چه موقع یکی را بر دیگری انتخاب می کنیم. این چیزی است که آنها برای گفتن دارند:
حقیقت در برابر عمل

ادامه مطلب »
عالیجناب استرس
توسعه فردی
کاوه روحانی

عالیجناب استرس

عالیجناب استرس: گاهی اوقات تصمیم گیری و انجام فعالیتهای ما به دلایل متعددی بسیار به کندی صورت میگیرد و حتی کاملا متوقف می شود که

ادامه مطلب »
دیدگاه مراجعان من

0.0 از 5 متوسط امتیاز 0 مراجع

جلسه رایگان کوچینگ

برای دریافت جلسه رایگان کوچینگ فرم ذیل را تکمیل نمایید.