معصومه کاظمی

حوزه های فعالیت: کوچ کسب و کار
ایمیل: [email protected]
آدرس وب سایت:
آدرس صفحه لینکدین: https://www.linkedin.com/in/masume-kazemi
آدرس صفحه اینستاگرام: https://www.instagram.com/iran_financialcoach/
درباره من
بنده، معصومه کاظمی، کارشناس ارشد حسابداری، دانشجوی دکترای مهندسی مالی و دانش آموخته ی بیزینس کوچینگ ایران، با افتخار بعنوان کوچ مالی(finance coach)در کنار شما خواهم بود تا با اتکا بر توانایی ها و مهارتها و اقدامگرایی شما ، بی نظمی و آشفتگی ذهنی و مالی خود را با اولویت بندی مالی، بودجه بندی جامع، تدوین استراتژی و رویه های مالی، سامان دادن دارایی ها و شناخت صحیح و مدیریت بدهی ها، افزایش درآمد ها و کاهش منطقی بدهی ها و سایر موارد … رفع گردد.
تحصیلات مرتبط من
  • کارشناس ارشد حسابداری
  • دانشجوی دکترای مهندسی مالی
  • دانش آموخته بیزینس کوچینگ ایران
سوابق کاری من
  • مدرس مدعو دانشگاه آزاد اسلامی واحد اسلامشهر و مجازی دانشکده سما جنت آباد و اسلامشهر دبیرستان دخترانه دولتی و غیر دولتی
  • مدیر مالی شرکت پیام آرتین آموزشگاه اوج دانش
  • حسابدار و حسابرس شرکت نوآوران توسعه تجارت الکترونیکی پایا شرکت صنایع فرسام الکتریک هیراد کیان موسسه بیزینس کوچینگ ایران IBC کوچ اقدام در سومین دوره مستر بیزینس کوچینگ ایران نماینده رسمی شرکت حسابرسان پارس
ویدیوی معرفی من
آلبوم تصاویر من
مقالات من
۱۲ ویژگی افراد موفق در مسائل مالی
بیزینس کوچینگ
معصومه کاظمی

۱۲ ویژگی افراد موفق در مسائل مالی

پرداخت هزینه‌ها و قبض‌ها، برنامه‌ریزی برای یک خرید بزرگ یا پس‌انداز برای بازنشستگی، چیزهایی هستند که اکثر ما در زندگی با آن مواجه می‌شویم، اما غیر از این موارد، جنبه‌های دیگری را باید در نظر بگیریم.

ادامه مطلب »
۴۵ سوال قدرتمند در تصمیم گیری برای خرید نرم افزار حسابداری و مالی در کوچینگ
بیزینس کوچینگ
معصومه کاظمی

۴۵ سوال قدرتمند در تصمیم گیری برای خرید نرم افزار حسابداری و مالی در کوچینگ

انتخاب بهترین نرم افزار یکی از نیازهای اساسی یک کسب و کار به شمار می رود و در صورتی که فاکتورهای کلیدی در هنگام خرید یک نرم افزار، مثلا نرم افزار حسابداری، مورد توجه قرار گیرد در سرعت کار و بهره وری بیشتر و توسعه ی یک موسسه تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت. بالعکس، عدم انتخاب نرم افزار حسابداری مناسب می تواند موجب کاهش بهره وری کسب و کار گردد.
این مقاله به بررسی نحوه انتخاب نرم افزار حسابداری مناسب برای یک موسسه به روش سوالات قدرتمند کوچینگ می پردازد.

ادامه مطلب »
پنج گزارش مالی که باید بعنوان پیامد کرونا در نظر گرفته شود
بیزینس کوچینگ
معصومه کاظمی

پنج گزارش مالی که باید بعنوان پیامد کرونا در نظر گرفته شود

شیوع کروناویروس جدید (COVID-19) چالش های بزرگی را برای تهیه کنندگان صورت های مالی بوجود آورده است. در اینجا ۵ موضوع گزارشگری مالی در دوران رکود اقتصادی ناشی از این دوران در نظر گرفته شده است.
تهدیدات تجاری و اقتصادی همچنان  خبراز ادامه شیوع ویروس می دهد. ممنوعیت سفر به میلیون ها نفر تحمیل شده  و بسیاری از کشورها اقدامات قرنطینه ای را بر کل جمعیت آنها تحمیل کرده اند. مشاغل با فقدان درآمد و اختلال در زنجیره تامین مواجه هستند و نوسانات قابل توجهی در بازارهای مالی به وجود آمده .

ادامه مطلب »
دیدگاه مراجعان من

0.0 از 5 متوسط امتیاز 0 مراجع

جلسه رایگان کوچینگ

برای دریافت جلسه رایگان کوچینگ فرم ذیل را تکمیل نمایید.