آموزش کوچینگ و نرخ بازگشت سرمایه (ROI)

سرمایه گذاری در کوچینگ آیا بازگشت دارد؟ آیا به عنوان کوچ حرفه‌ای کارکردن چه مزایایی دارد؟

من این امتیاز را دارم که با افرادی کار کنم که می خواهند به دنیای مربیگری حرفه ای سفر کنند. دانشجویان جدید با سه کلمه مخفف گیج کننده (ICA ، ICF ، ACC ، PCC و MCC) روبرو می شوند ، اما کلمه‌ی سه حرفی که واقعا برای دانشجویان کوچینگ مهم است این است: ROI یا بازگشت سرمایه.

ما به عنوان مربی، پدر و مادر و کسی که کار می‌کند می‌فهمیم که مردم می خواهند سرمایه گذاری آنها نتیجه بدهد. همه اینها در هزینه ای که برای سرمایه گذاری برای این فرصت کردند، خلاصه می شود. هزینه های آموزش کوچ به این معنی است که برنامه های دیگر مانند تفریحات و سفر‌های خانوادگی به تعویق بیفتند و مجبور شوید زمان محدودتری را با خانواده خود بگذرانید، می‌دانم که تعطیلات بسیار ارزشمند است. بنابراین ،آیا سرمایه گذاری در آموزش کوچینگ نتیجه می‌دهد؟ بیایید ابتدا به سوال‌های مالی بپردازیم.

“آیا یک کوچ از کوچینگ و مربیگری درآمد کسب خواهد کرد؟” یک سوال رایج است، پاسخ کوتاه “بله” است زیرا شما مهارت های بهتری خواهید داشت. پاسخ طولانی تر این است که “بله” زیرا شما از خودآگاهی بهتری، مهارت های بهتر، جاه طلبی و اعتماد به نفس جدید و شبکه های بیشتری برای کمک به شما در دستیابی به هدف‌های مالی خود برخوردار خواهید بود.

کوچ هایی که در سازمان های آموزش کوچینگ در سراسر جهان کار کرده‌‌اند، می‌توانند ارتباط بین اشتغال، درآمد و آموزش را درک می کنند. از نظر یک کارفرما ،داشتن گواهینامه برای اطمینان از این است که شما از مهارت های استاندارد مربیگری و دانش مورد نیاز برای ارائه خدمات حرفه ای کوچینگ مورد نیاز برخوردار هستید. این یک آرامش ذهنی برای کارفرمای شما و شرکت است. داشتن گواهینامه یک آسانسور موفقیت فوری نیست، اما برای کسانی که استعاره را دوست دارند، مطمئناً یک پرچم بسیار جذاب است که می توانید در هوا تکان دهید و شما را از دیگران جدا می کند. تحقیقات زیادی وجود دارد که نشان می دهد مربیان دارای گواهینامه درآمد بیشتری کسب می کنند.

در نتیجه در هنگام یادگیری در نظر بگیرید که مدرک و اعتبار مدرسه کوچینگی در آنجا فعالیت میکنید؛ چقدر به شما کمک می‌کند. اینکه مدرسه شما چگونه از شما حمایت می‌کند و به شما در این مسیر مدرسه کوچینگ شما چقدر می‌تواند به شما کمک کند؟

در حالی که درآمد آینده مهم است ، بازدهی دیگری نیز به همان اندازه قابل توجه در آموزش مربی وجود دارد. من دوست دارم سوالات زیر را بپرسم تا به “بازگشت سرمایه” وضوح و معنی بیشتری داده شود.

نرخ بازگشت سرمایه برای کوچ ها

ROI برای شما چه معنی دارد؟
تعریف بازگشت سرمایه را چه می‌دانید؟
چگونه این بازده‌ها را تشخیص خواهید داد؟
در صورت بازگشت سرمایه شما چه چیزی در زندگی شما تغییر پیدا خواهد کرد؟
دانشجویان به دلایل زیادی به کوچینگ می پیوندند و من از آنها می خواهم که تمام بازدهی مربوط به مربیگری و نه فقط موارد مالی را شناسایی کنند. من از دانش آموزان دیگر می دانم که سفر یادگیری کوچینگ تعیین کننده زندگی است و ما می خواهیم که آنها در مورد هرگونه سود و ضرر احتمالی مراقب باشند. آنها درباره خواسته هایشان برای داشتن مشاغل کامل تر ، بهبود تعادل زندگی کاری یا مشاغلی که با ارزش های آنها همخوانی بیشتری داشته باشد ، به ما می‌گویند. بسیاری می خواهند چالش های شخصی را بهتر مدیریت کنند یا از روابط عمیق تر و غنی تری با خود و دیگران لذت ببرند. دیگران به سادگی می خواهند در ساختن جهانی بهتر سهیم باشند.

آموزش کوچینگ فرصتی نادر برای تأمل در جهت زندگی فرد، مهندسی آینده بهتر و ایجاد ظرفیت بیشتر برای قدردانی از حال فراهم می کند. برای بسیاری از افراد ، آموزش مربی اولین فرصت است – در یک زمان بسیار طولانی ، یا تنها زمان – که در آن آنها می توانند موفقیت را با شرایط خود تعریف و دنبال کنند. فکر کن آخرین باری که از یک مکالمه واقعی درباره خود و ارزشها ، نقاط قوت و رویاهای خود لذت بردید کی بود؟ حال ، تصور کنید که آن مکالمه را در محیط جامعه ای از مربیان حامی مراقب قرار دهید. آموزش کوچ‌ها، محیطی قدرتمند برای تغییر ایجاد می کند زیرا باعث ایجاد نفس کشیدن ، فضای حرکت و ظرفیت فکر می شود.

ما می دانیم که بسیاری از دانشجویان کوچینگ به دنبال جریانات درآمدی سالم همراه با نتایج دیگر مانند انعطاف پذیری شخصی بهتر ، بهبود مشاغل یا روابط یا افزایش اعتماد به نفس هستند. ما می دانیم که بهبود خودآگاهی به شما کمک می کند خود را بهتر بشناسید و اینکه چگونه به موقعیت ها واکنش نشان می دهید و می دانیم همسویی زندگی شما با ارزش های شما برای به دست آوردن شغل مناسب شما مهم است. بدست آوردن شغل عالی است، اما پیدا کردن شغلی که دوست دارید، بهتر است.

بازگشت سریع به ROI و هزینه فرصت. در ابتدای این مقاله ، من به سرمایه گذاری در آموزش مربیان اشاره کردم که هزینه آن مانند تعطیلات خانوادگی است. وقتی دانشجوی کوچینگ هستید شاید اصلا ، اصلاً توانایی سفر کردن نداشته باشید. در اینجا می‌توانید از انعطاف پذیری برنامه‌‌های مدرسه کوچینگ خود استفاده کنید و در آخر هفته برای تعطیلات خود راهی پیدا کنید.

خوشحالم که گزارش می دهم تمرین کوچینگ من در حال نتیجه دادن است. من درآمدم بیشتر از قبل است و مشغول کاری هستم که دوستش دارم. در سفر اخیرم به کیش (بله ، من تعطیلات گرفتم!) بسیار وسوسه شدم که صفحه فیس بوک خود را با عکس اجباری استخر ، بازی و یک کامپیوتر باز به روز کنم ، زیرا در واقع از کوچینگ “مربی سبک زندگی” لذت می بردم “.

با این حال ، این مهمترین بازگشت سرمایه برای من نیست. زندگی من به دلیل آموزش مربیگری(کوچینگ) بسیار غنی تر و از تمام معنی کلمه غنی تر است. من خوشحال تر و مقاوم ترم و از این حالت بسیار جریان دارم.

من روز گذشته وبلاگ خود را جستجو کردم و این جمله را یافتم که به نظر من بسیار قابل اشتراک است: “کوچینگ برای من فقط یک دسته ابزار و تکنیک نیست که می توان از آن در برخی زمینه های رسمی و حرفه ای استفاده کرد ، بلکه یک روش زندگی است. ” تحقق هر گونه آموزش یا آموزش به عهده دانش آموزان است که می فهمند چه چیزی می خواهند از برخورد خود به دست آورند و همراه با ارائه دهنده آموزش ، در به ثمر رساندن این دستاوردها ، اعم از ابزار ، تکنیک یا روش زندگی ، نقش دارند.

آموزش و پرورش یک فرایند مشارکتی است ، و گشودگی در یادگیری می تواند سودهایی را به روشهای پیش بینی نشده بدست آورد. بله ، آموزش کوچینگ بازدهی به شما می دهد و بسیاری از این بازده ها را می توانید در ترازنامه محاسبه کنید. مانند همه سفرهای خوب ، گاهی اوقات چرخش تصادفی و ناشناخته در مسیر (آموزش) است که بیشترین پاداش را دارد.

به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
رزرو رایگان جلسه کوچینگ

برای آشنایی بیشتر با کوچ و کوچینگ یک جلسه رایگان با کوچ مرتبط با مسئله‌تان رزرو نمایید. علاوه بر آشنایی با کوچینگ، کوچ مسیر رسیدن به هدف مطلوب با کوچینگ را برای شما بیان خواهد نمود.

تفاوت کوچینگ با درمانگری
تفاوت کوچینگ با درمانگری

یکی از شایع ترین تصورات نادرست درباره لایف کوچینگ این است که درمان از طریق شناسایی باورهای روانی و عواطف مشتریان، منجربه ایجاد لایف کوچینگ

عضویت در خبرنامه ایمیلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب

جلسه رایگان کوچینگ

برای دریافت جلسه رایگان کوچینگ فرم ذیل را تکمیل نمایید.