کوچینگ کاربردی

کوچینگ کاربردی

به کار گیری مهارت های کوچینگ به عنوان یک صاحب کسب و کار به ما کمک می کند تا ما بتوانیم در بدست آوردن اهدافمان پیشرفت های شایانی داشته باشیم .توانایی فکر کردن و عمل کردن مثل یک کوچ دروازه های جدیدی پیش روی کسب و کار ما باز خواهد کرد.

به عنوان مثال مهارت گوش شنوا تیم فروش ما را از یک تیم موفق به یک تیم افسانه ای بدل خواهد کرد .
در این باره شاید شنیدن خواست واقعی مشتری از دل ناگفته هایش ممکن است به فروش آنی بدل نگردد ولی بذر اعتمادی که در نا خود آگاه مشتری قرار می گیرد باعث خواهد شد که او را به سمت یک مشتری وفا دار سوق دهیم . کسی که نه تنها ما را به عنوان یکی از اعضای خانواده کسب و کار ما در کنار ما خواهد بود بلکه به یکی از رسانه های قدرتمند در تبلیغات برای ما بدل خواهد شد.
در این باره شنیدن نیاز واقعی خریدار کلید اصلی این ارتباط است . زیرا اکثرا خرید یک پدیده احساسی است تا یک امر منطقی . وقتی با گ.ش فرا دادن به مشتری احساس و انگیزه اصلی خرید او را متوجه شویم و با پارافریز کردن آن این اطمینان را به او بدهیم که مطابق با نیاز اصلی او به راهنمایی و معرفی محصول می پردازیم . گام مهمی در جهت کسب اعتماد مشتری و وخلق یک مشتری وفادار  برداشته ایم.

در واقع تیم فروش ما با مجهز شدن به مهارت گوش شنوا می تواند سازمان ما را در دو بحث مهم همیاری کند . یکی جذب مشتریان وفا دار است و دوم درک صحیح از خواسته مشتریان خواهد بود که این خود ممکن است به تغییر آرایش بخش بندی مشتریان و ارزش های پیشنهادی بدل گردد. نقاط کوری که ما درباره مشتریانمان داریم را برای ما آشکار می کنند. حتی ممکن است در استراتژی بلند مدت یا کوتاه مدت ما این اطلاعات کسب شده از مشتری تغییرات مثبتی ایجاد کند.

به نظر شما کدامیک از مهارت های  کوچینگ در کسب و کار شما باعث پیشرفتتان گردیده است؟

به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
رزرو رایگان جلسه کوچینگ

برای آشنایی بیشتر با کوچ و کوچینگ یک جلسه رایگان با کوچ مرتبط با مسئله‌تان رزرو نمایید. علاوه بر آشنایی با کوچینگ، کوچ مسیر رسیدن به هدف مطلوب با کوچینگ را برای شما بیان خواهد نمود.

عضویت در خبرنامه ایمیلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب

جلسه رایگان کوچینگ

برای دریافت جلسه رایگان کوچینگ فرم ذیل را تکمیل نمایید.