مدیریت هزینه ها ، فاکتوری مهم در کوچینگ فروش

مدیریت هزینه ها ، فاکتوری مهم در کوچینگ فروش

وقتی سخن از کوچینگ فروش می شود عموما ذهن ها به سمت نحوه جذب مشتری و داشتن فروش بالا می رود. اما فراموش می کنیم که فروش بالا و به معنی بهتر کوچینگ فروش برای ایجاد سودآوری بهتر است. از این رو هر چیزی مانند مدیریت هزینه ها که بتواند برای ما سودآوری داشته باشد یعنی در حوزه کوچینگ فروش قرار دارد.

مدیریت هزینه ها در گردش مالی

هر کسب و کار و تجارتی مبتنی بر گردش مالی است که در آن وجود دارد. این گردش مالی قرار است محصول یا خدماتی را تولید و ایجاد کند و با فروش و ارائه آن به مشتری سودآوری داشته باشد. اما این چرخه زمانی پیچیده تر می شود که بخش هزینه ها به آن اضافه می شود. این هزینه ها به دو بخش هزینه های مستقیم تولید خدمات و محصول و هزینه های غیر مستقیم مانند نگهداری فروشگاه یا … تقسیم می شود. مسلما هر چه این هزینه ها کمتر شود، سرمایه در گردش بیشتری در انتهای داستان باقی می ماند و این یعنی سودآوری بیشتر. برای این که بتوانید مدیریت هزینه ها را انجام دهید باید ابتدا هزینه های خود را به درستی بشناسید.برخی از این هزینه ها به نظر کوچک می آیند و از نظر ما پنهان می شوند اما وقتی این هزینه ها در جایی مانند یک سیستم حسابداری ثبت و دسته بندی شوند شما به راحتی می تواند آن ها را مدیریت کنید. مدیریت هزینه ها راهی است که می تواند سود شما را خالص تر کند و به نوعی فروش موفق تری خواهید داشت. وقتی هزینه های اضافی از لیست گردش مالی شما کنار برود می توانید با آن هزینه ها کارهای جذابی مانند تبلیغات یا گسترش خط تولید و … انجام دهید. از این رو به مدیریت هزینه ها به دید یک کوچینگ فروش نگاه کنید. زیرا این مسئله باعث می شود که شما فروش بالاتر و سود بیشتری داشته باشید.

نویسنده : مجید خورشیدی
[block id=”majid-khorshidi”]

به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
رزرو رایگان جلسه کوچینگ

برای آشنایی بیشتر با کوچ و کوچینگ یک جلسه رایگان با کوچ مرتبط با مسئله‌تان رزرو نمایید. علاوه بر آشنایی با کوچینگ، کوچ مسیر رسیدن به هدف مطلوب با کوچینگ را برای شما بیان خواهد نمود.

وبینار والدین در نقش کوچ
وبینار والدین در نقش کوچ

وبینار والدین در نقش کوچ اولین سری از وبینار های مربوط به حوزه والدین و کوچینگ می باشد. سخنرانان : محمد رضا ترابیان کوچ تحول

تفاوت بین کوچینگ و مشاوره
تفاوت بین کوچینگ و مشاوره

کوچینگ می تواند به یک کارآفرین کمک کند که به یک رهبر بزرگ تبدیل شود. از طرف دیگر مشاوره به تخصص و تجربه و کمک بسیاری نیاز دارد . اغلب اوقات ، خطوط بین کوچینگ و مشاوره می توانند بسیار نامشخص و تار شوند و شرایطی ایجاد می شود که در تأمین نیاز مشتری واقعاً مؤثر نباشد.
دانستن زمان استفاده از خدمات کوچ یا مشاور می تواند برای کسب و کار شما بسیار مهم باشد ، از طریق کمک به شما در پیشرفت مهارت های رهبری خود و یا با کمک به شما در حل مسئله پیش رو.
در زیر ، ۱۳ عضو شورای کوچینگ مجله فوربس تفاوت های کلیدی بین کوچینگ و مشاوره را با یکدیگر به اشتراک می گذارند و اینکه چرا لازم است که بدانید چه موقع یکی را بر دیگری انتخاب می کنیم. این چیزی است که آنها برای گفتن دارند:
حقیقت در برابر عمل

عضویت در خبرنامه ایمیلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب

جلسه رایگان کوچینگ

برای دریافت جلسه رایگان کوچینگ فرم ذیل را تکمیل نمایید.