چگونه کوچ مناسب خودم را پیدا کنم؟

کوچ پیدا کردن، چگونه کوچ مناسب خود را پیدا می کنید؟

از بسیاری جهات ، انتخاب کوچ بسیار شبیه خرید کفش است. شما باید تناسب، سبک، قیمت و مکان را در نظر بگیرید. شما با انتخاب کوچ مورد نظر خود راهی را شروع می‌کنید،
که باعث پیشرفت شما می‌شود و کوچ بهتر نتایج بهتری به‌همراه دارد.

مناسب بودن کوچ

هم برای انتخاب کفش و هم برای انتخاب کوچ، مهمترین عامل مناسب بودن است و بهترین راه برای اطمینان از این کار “امتحان کردن” چندین گزینه و مقایسه است. از جلسات آزمایشی کوچینگ که توسط بسیاری از کوچ‌ها ارائه می شود، استفاده کنید. ببینید چقدر قبل از انجام جلسات، “کلیک” می کنید.

سبک کوچینگ

کوچینگ به سبک های مختلفی ارائه می شود. شما باید تعیین کنید که کدام یک برای شما مناسب است. کوچینگ تک نفره؟ گروه؟ رو در رو؟ کوچینگ تلفنی یا ایمیل؟ باز هم ، تنظیم جلسات آزمایشی می تواند به شما کمک کند تا تصمیم بگیرید که بهترین گزینه برای شماست.

هزینه

درست مثل کفش ،کوچ ها قیمت های مختلفی ارائه می‌کنند.کوچ های محتلفی را بررسی کنید و قیمت ها را مقایسه کنید. کوچ های جدیدتر ممکن است هزینه کمتری دریافت کنند، زیرا آنها به دنبال ایجاد شیوه های خود هستند. در صورت داشتن هزینه یا درخواست برنامه مناسب برای بودجه و اهداف شما ، از کوچ‌های برجسته تری استفاده کنید.

مکان مورد‌نظر برای کوچینگ

خب ، در اینجا جایی است که کوچ کردن مانند فروشگاه کفش نیست. هنگام انتخاب کوچ لازم نیستُ محل سکونت یکسان داشته باشید. در حالی که کوچینگ حضوری با یک کوچ نزدیک برای برخی از دوستان بهتر عمل می‌کند، کوچینگ تلفنی به شما امکان می دهد از کل دنیای کوچ، در یک شهر، استان یا حتی کشور دیگر انتخاب کنید.

چه چیزهایی رو به‌عنوان یک مراجع باید یاد بگیرم:

یادگیری


با خواندن مقالات و وبلاگ های نوشته شده در کوچینگ مال توسط کوچ ها، علم خود را در مورد کوچینگ افزایش دهید تا بدانید که چه انتظاراتی دارید و کوچ ها چه کاری می توانند انجام دهند و چه کاری نمی توانند انجام دهند.

اهداف خود را شفاف کنید

اهداف خود را از جلسات کوچینگ مشخص کنید و کارهایی را که می خواهید در کوچینگ معیارهای جستجوی خود انجام دهید متمرکزتر کنید و در نهایت شانس یافتن “کوچ مناسب” را افزایش دهید.

به دنبال تخصص باشید

کوچ‌هایی را جستجو کنید که در زمینه های مورد علاقه شما تخصص دارند. برخی از این مثال ها می تواند اهداف شغلی ، تجارت ، رهبری ، مهارت های ارتباطی ، روابط ، زندگی خانوادگی ، معنویت و موارد دیگر باشد.

منابع کوچ خود را بشناسید

به دنبال رویدادهای کوچینگ بصورت آنلاین یا حضوری به میزبانی کوچ باشید. اگر در یک رویداد شبکه ای یا در هنگام برگزاری یک سمینار یا سخنرانی با کوچ ای ملاقات کردید ، از آنها بخواهید یک جلسه کوچینگ آزمایشی داشته باشند.

تحقیق کنید

اگر شخصی را می شناسید که کوچ مانند دوستان ، خانواده و همکار خود را دارد ، از آنها درخواست ارجاع کنید.

از راهنمایی آنلاین استفاده کنید :

به خدمات ارجاع کوچینگ و لیست سرو یا سایر گروه ها نگاه کنید. سازمان های کوچینگ مدارس آموزشی معمولاً دارای مجالس آنلاین برای اشتراک اطلاعات و تبلیغات هستند.

هنگام انتخاب کوچ به دنبال چه چیزی باشم؟در اینجا چند سوال وجود دارد که باید در طی مراحل انتخاب خود در نظر بگیرید:

تجربه کوچینگ

چند تجربه سابقه کوچینگ دارید؟

مدرک کوچینگ معتبر

چگونه آموزش دیده‌اند؟

تخصص کوچینگ یا جامعه هدف آنها چیست؟ مدرک آنها از کدام موسسه کوچینگ است؟ آیا از است؟ کوچ های کوچینگ مال همه از بهترین آکادمی‌های کوچینگ مدرک خود را دریافت کرده‌اند.

مهارت های کوچینگ

چه مهارت های کوچینگ تخصصی ، مهارت ها یا تجربیات دیگری را برای کوچینگ خود به همراه دارند؟

فلسفه کوچینگ

فلسفه کوچینگ آنها چیست؟ آیا با ایده های و باور‌های شما درباره جهان سازگار است؟

فرایند کوچینگ

روند خاصی که برای کوچینگ استفاده می کنند چیست؟ (چند بار ملاقات می کنید و جلسات چگونه برگزار می شود؟)

تجربه های موفق یک کوچ

چند نمونه مشخص از افرادی که مکوچینگ کرده اید و بسیار خوب با روند کوچینگ و فلسفه شما کار کرده اند چیست؟

هنگام تعهد مالی در کوچینگ چه نکاتی را باید در نظر بگیرید؟

یک رابطه کوچینگ موفق ، هم به یک تعهد زمانی شخصی و هم به تعهد مالی احتیاج دارد. هزینه ها با توجه به سطح تجربه کوچ و میزان تمرین‌ها متفاوت است. بسیار مهم است که در مورد انتظارات خود از کوچ خود و همچنین مدت زمان پیش بینی شده خود در یک کوچینگ مشخص باشید.

اگر به دنبال کوچ هستید ، به جای مناسب رسیده اید.

کوچینگ مال با داشتن بهترین کوچ ها در هر زمینه می‌تواند پاسخگوی شما دوستان عزیز باشد. کوچینگ مال با داشتن بیش از چهل کوچ متخصص بهترین مرجع برای مراجعان در سراسر ایران است.
همه‌ی کوچ‌های کوچینگ مال دارای مدرک معتبر هستند و تجربه کوچینگ بالایی دارند.

به اشتراک بگذارید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
رزرو رایگان جلسه کوچینگ

برای آشنایی بیشتر با کوچ و کوچینگ یک جلسه رایگان با کوچ مرتبط با مسئله‌تان رزرو نمایید. علاوه بر آشنایی با کوچینگ، کوچ مسیر رسیدن به هدف مطلوب با کوچینگ را برای شما بیان خواهد نمود.

کوچینگ زندگی
کوچینگ زندگی

کوچینگ زندگی در رابطه با بهبودِ تمامیِ ابعاد زندگی یک انسان و فرآیندهای آن عمل می کند. اهداف کوچینگ زندگی: کنار گذاشتن عادت‌های منفی و

نگرش مربیگری رهبری بخش دوم

فراموش نکنیم که رهبری چیزی نیست مگر ایجادِ یک فضایِ رشد و کالچر برایِ جامعه ی تحت رهبریِ ما که می تونه خانواده، سازمان، وزارتخانه،

عضویت در خبرنامه ایمیلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب

جلسه رایگان کوچینگ

برای دریافت جلسه رایگان کوچینگ فرم ذیل را تکمیل نمایید.