هفته کوچینگ

هفته کوچینگ

نمایش نوشته

هفته کوچینگ چه زمانی است؟

17 تا 23 ماه می هر سال برای جشن گرفتن دستاورد‌های کوچینگ و برای قدردانی از کوچ‌ها هفته کوچینگ نام گذاری شده است. در واقع اولین بار در سال 1999 نام‌گذاری شد. این هفته را به تمامی کوچ های عزیز تبریک می‌گوییم. کوچ‌ها، موسسات کوچینگ، مدرسه ها و آکادمی های کوچینگ هر ساله هفته کوچینگ را جشن می‌گیرند و رویداد های مختلفی را برای پاس داشتن این هفته برگزار می‌کنند. اما چگونه بیشترین بهره را از این هفته ببریم؟ چگونه از رویداد های استفاده کنیم؟

زمان مناسب برای قدردانی از کوچ ها

بسیاری از ما در زمان های مختلفی از زندگی از دانش کوچینگ و کوچ‌ها بهره گرفته ایم.
به عنوان مثال مدیر عاملی که برای بهبود عملکرد بیزینس خود از کمک بیزینی کوچ ها بهره برده یا بطور عادی، خود ما، وقتی که ما در مواجه با مشکلات زندگی از لایف کوچ ها کمک گرفته‌ایم و توانستیم با استفاده از مهارت های خود و لایف کوچینگ موانع را از سر راه خود برداریم. هفته کوچینگ زمان مناسبی است تا بتوانیم از کوچ های عزیز که همراه ما بودند تشکر کنیم و از آن ها قدردانی کنیم.

رویداد های هفته کوچینگ فرصتی برای کوچ ها

در این هفته موسسات و آکادمی های مختلف رویدادهای مختلفی را برگزار می‌کنند که می‌توانید برای مشاهده آن به جدول تهیه شده رجوع کنید. به یاد داشته باشید که بخاطر شرایط کرونا رویداد‌های کوچینگ بصورت وبینار برگزار می‌شود. هفته کوچینگ فرصت مناسبی برای شبکه سازی میان کوچ هاست. با توجه به برگزاری رویدادهای کوچینگ در این هفتهُ شما می‌توانید از این فرصت استفاده کرده و با بقیه کوچ ها ارتباط برقرار کنید. این نکته را فراموش نکنیم که شبکه سازی باعث انتقال تجربه و بهبود عملکرد ما می‌شود.

برای این هفته برنامه داشته باشید

برای هر روز این هفته برنامه داشته باشید. اینکه این هفته با چه عنوانی شناخته می‌شود خیلی مهم است. همین باعث می‌شود که اهمیت این هفته برای کوچ‌ها چند برابر شود. می‌توانید برای هر روز این هفته برنامه داشته باشید. هر روز برای موثرتر بودن خود در حیطه‌ای که مشغول هستید، موضوعی را مشخص کنید و آن روز رو مشغول به یادگیری و عمل کردن به آن موضوع باشید.
رویداد هایی را برگزار کنید و در جمع های مختلف حاضر شوید. با اینکار هم شبکه سازی کرده‌اید هم به خودتان کمک کردید که شناخته تر شوید و برندینگ خود را گسترش می‌دهید.

به اشتراک بگذارید

رزرو رایگان جلسه کوچینگ

برای آشنایی بیشتر با کوچ و کوچینگ یک جلسه رایگان با کوچ مرتبط با مسئله‌تان رزرو نمایید. علاوه بر آشنایی با کوچینگ، کوچ مسیر رسیدن به هدف مطلوب با کوچینگ را برای شما بیان خواهد نمود.

مربیگری در سازمانهای امروزی
مربیگری در سازمانهای امروزی

در نظریه های سازمان و مدیریت و نیز در عمل ، انسان هر روز نقش اساسی تری نسبت به گذشته می گیرد و سازمان ها

نگرش مربیگری رهبری بخش چهارم

در این فیلم به شما شفاف و روشن نمایش داده می شود که چگونه یک رهبر یا حتی یک فرد که دوست دارد فرمانِ کنترلِ

عضویت در خبرنامه ایمیلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب

جلسه رایگان کوچینگ

برای دریافت جلسه رایگان کوچینگ فرم ذیل را تکمیل نمایید.