معرفی باورها و ارزشهای ما در شکل گیری کوچینگ مال

سلام و درود به همه ی دوستان و کوچ های بی نظیرِ آکادمی

ما همکلاسی ها و هم دوره ای های آکادمی تصمیم گرفتیم، مجموعه ای از درسهایی که آموختیم و در حال آموختن هستیم و سوالاتی که فکر می کنیم برای آینده ی خود، خانواده و کسب و کارِ ما اهمیت دارد را در این سامانه آماده کنیم. تصمیمی که قطعا به نفعِ فضا و اکوسیستم کوچینگ کشور است، چرا که کوچینگ یک ارزش بوده و حفظ کوچینگِ اصیل و با رسالت و حرفه ای می تواند جامعه ای را نمایان کند که در آن گوشِ شنوا و بازخورد در جریان است.

این مفاهیم یعنی گوشِ شنوا داشتن و بازخورد دادن، دو مفهومی ست که در کلاسهای کوچینگ توسط اساتیدِ حرفه ای آموخته شده. ما همه می دانیم که در کوچینگ یازده صلاحیت وجود دارد و این یازده صلاحیت برای آن است که ما کوچ حرفه ای باشیم. آنچه که ما در این سایت برای جامعه به ارمغان می آوریم، در حقیقت گوشِ شنوا و بازخورد است.

تمام دوستانی که تصویر آنها را مشاهده می نمایید در واقع کسانی هستند که با کوچینگ مال آشنا بوده و بعضا عضو کوچینگ مال هستند. این اعضا درواقع حامیان مالی و پشتگرمیِ این حرکتِ اجتماعی هستند. کوچینگ مال به هیچ وجه به دنبالِ نفع مادی برای اعضایِ خود نیست و تا کنون هم با حمایت های مالی عزیزانی که بیشتر در ارتباط بوده ایم این امر محقق شده است.

باور داریم وجود چنین فضایی برای تمامی کوچ ها به عنوان یک هم افزایی و دورِهمی می تواند منشا اثرات مثبتِ جدی باشد. تمامِ ما بر اساس علاقه مندی هایمان در مدارس، در دانشگاه ها، در کسب و کارهای کوچک، حتی بانوانِ خانه دار در ارتباطِ با پدران و فرزندان، در ارتباط با رهبران کسب و کارها، حتی کسب و کارهای بزرگ مانند وزارتخانه ها و سازمان های دولتی، در شرکت های سرمایه گذاری، با تخصص های ریز و درشت در کوچینگ، بیزنس کوچینگ و … آماده ارائه خدمات به جامعه خود هستیم.

با تشکر از همه پشتوانه های علمی، مالی و …

معرفی پاساژ کوچینگ

هم اکنون که ملاحظه می کنید، مجموعه اطلاعات پاساژ کوچینگ در حال تکمیل است و روزانه به مطالب آن توسط علاقمندان افزوده میگردد، تمامی این تلاش ها برای کسانی است  که مشتاق راه اندازی کسب و کارو یا مشتاق فراگیری فرآیندهای کوچینگ هستند .

پاساژ کوچینگ حاصل چنین تفکراتی است و بی شک در ابتدای این سفر هستیم و در طول این سفر مانند گذشته حاضریم تمامی تجارب خود را در اختیار علاقه مندان قرار دهیم

فرایند تعریف شده در این پاساژ که یک پاساژ نرم افزاری است به گونه ای است که مفاهیم کوچینگ به صورت جزئی و کلی در سر فصل های مشخص توضیح داده شده است و بیننده پس از مطالعه مطالب و بعضا دیدن فیلم های آماده شده به دانش کوچینگ اشرافی نسبی پیدا می کند. همراهان ما در این سفر با قراردادن مطالب جذاب شما را مشتاق تر خواهند نمود.

 اصلی که ما بدان پایبندیم این است که تمامی مطالب با ذکر منبع باشد.

در طبقه دوم سعی بر آن بوده است که تمامی مواخذ و منابع آموزشی به صورت کاملا دست نخورده و با ذکر منبع در اختیار مشتاقان آموزش قرار بگیرد در این راستا از همه کسانی که در این بخش از کوچینگ یعنی آموزش فعالیت می‌کنند دعوت می‌کنیم که این طبقه را متعلق به خود بدانند و اطلاعات خود را ارسال نمایند.

در طبقه سوم مشخصا به بحث بیزینس کوچینگ خواهیم پرداخت و با معرفی منابع ، مطالب، فیلم ها، موسسات، کتاب ها و…. راه را هموار میسازیم.

طبقه چهارم به توسعه فردی اختصاص دارد. با استفاده از مطالبی که در زمینه مسیرهای توسعه فردی و شغلی در شرکتها و سازمان ها تهیه و درج شده است، راه موفقیت را با هم می سازیم. بدیهی است در آینده مفاهیمی از تستهای موثر در مدلهای شایستگی برای کسب و کارها و مفاهیمی از تطابق شغل و شاغل برایتان به ارمغان خواهیم آورد.

در طبقه پنجم به معرفی کوچهای حرفه ای و دانش پذیران موفق کوچینگ در بیزینس کوچینگ  خواهیم پرداخت کسانی که به واقع شرکای کلیدی و صاحبان اصلی فرآیندهای  این پاساژ می‌باشند بی شک از تجارب و اطلاعات این افراد در تمامی طبقات پاساژ همگی بهره خواهیم برد.

در طبقه ششم فضای گفتمانی برای پرسیدن سوال همه افراد علاقه مند فراهم شده است و دانش پذیران در این فضا با پاسخ های خود به سوالات علاقه مندان ، تجارب خود را به اشتراک خواهند گذاشت. در آینده از طبقه ششم به صورت انجمنها و کلوپ های خاص در زمینه های تخصصی کوچینگ بیشتر خواهیم شنید.

در طبقه آخر یا طبقه هفتم به ذکر منابع،  اخبار و تجارب بین المللی در زمینه کوچینگ می پردازیم.

بدیهی است در آینده ای نه چندان دور شاهد فعالیتهای برون مرزی مراکز داخلی و بالعکس، حضور موسسات خارجی در ایران خواهیم بود که با حضور در پاساژ کوچینگ از همه این مطالب و اخبار مطلع خواهید شد.

شما به اینترنت متصل نیستید

همره می شوم