علی اصغر محمدی فاضل

کوچ کسب و کار (بیزینس کوچ)

 

پکیج های کوچینگ من مقالات من

وبسایت : amfazel.com
لینکدین : amfazel
اینستاگرام : amfazel
شماره تماس : ۰۹۳۰۴۱۰۴۶۴۶

درباره من

من اصغر محمدی فاضل هستم. عضو فدراسیون جهانی کوچینگ (ICF)، دارای سوابق تحصیلی متعدد از كاردانی تا دكتری در دانشگاه های مختلف داخلی و خارجی ازجمله دانشگاه شهید بهشتی، دانشگاه تهران، واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه RMIT استرالیا كه با بیش از 15 سال تجربه در ارائه مشاوره های تخصصی و مسئولیت‌‌های اجرایی به طیف وسیعی از سازمان های بخش خصوصی و دولتی ایرانی و بین المللی مشغول به ارائه خدمات بوده ام.

سوابق فعالیت‌های كاری من شامل مشاوره مدیریت راهبردی، کارشناس ارشد توسعه پایدار، ریاست دانشكده محیط زیست، عضو هیات رئیسه IPBES در بن آلمان، عضو شورای راهبردی کالج AIC اتریش، مشاور ارشد مرکز جهانی پایش در کمبریج، انگلستان و نیز تدریس دوره های توانمندسازی برای موسسات بین المللی در پنج قاره جهان بوده است.

تجربه مدیریت حرفه‌ای، تدوین پروژه های بین المللی و یافتن منابع مالی و سرمایه گذار در بسیاری از پروژه های بزرگ موفق برای بخش خصوصی، سازمان های دولتی و آژانس های سازمان ملل متحد، توانایی های من را در تجزیه و تحلیل مسائل پیچیده، توسعه راه‌ حل‌های نوآورانه و ایجاد رویکردهای مبتنی بر توافق طرفین و مذاکرات و معاهدات بین المللی، توسعه داده است.

همچنین مهارت در اجرا و شركت در مناقصه‌ های خارجی، ریاست جلسات بزرگ، مشاوره، آموزش، مربی گری و دستیابی به اهداف بازاریابی، باعث ارتقای توانایی شخصی من در برقراری ارتباط با ذی‌ نفعان یك مذاكره برای رسیدن به بالاترین سطح توافق با استانداردهای یکپارچگی و حرفه ای شده است. اگرچه با تجربه مدیریت و تدریس در دانشگاه‌های مختلف داخلی و خارجی، بیشترین تمركز من بر روی كوچینگ جوانان بوده، اما به عنوان یک مربی (Coach) همیشه این دغدغه را داشته ام که ورود حرفه‌ای به عرصه‌های بین المللی را برای علاقه‌ مندان تسهیل کنم. مهارتی که در دانشگاه یا خانواده كمتر به آن پرداخته شده است.

رزرو جلسه کوچینگ رایگان 

تحصیلات

………………………

سوابق کاری

عضو فدراسیون جهانی کوچینگ (ICF)

عضو هیات رئیسه IPBES در بن آلمان

پکیج های کوچینگ علی اصغر محمدی فاضل

مقالات من