صالح مختاری

کوچ رهبری و برند شخصی

 

پکیج های کوچینگ من مقالات من

وبسایت : Salehmokhtari.com
لینکدین : saleh-mokhtari
اینستاگرام : _salehmokhtari.com
شماره تماس : 09121078416

درباره من

صالح مختاری هستم،‌ مدیرعامل شرکت سامانه گستران روز با بیش از 16 سال سابقه مدیریت در حوزه IT ، لیسانس کامپیوتر سخت افزار، MBA با گرایش مارکتینگ و DBA با گرایش رهبری

اطلاعات بیشتر

 

از دوران کودکی 3 یار وفادار داشتم،‌ کتاب، کامپیوتر و سه تار علاقمند به موسیقی، شعر، عرفان،‌ فلسفه، روانشناسی. در سالهای 1380 و 1381 در کلاسهای آواز مرحوم دکتر سین عمومی استاد توانمند مکتب آوازی اصفهان که حاضر بودم جدای از بحث آواز و جواب آواز با ساز با مبحث زیبایی به نام برند شخصی آشنا شدم.

جایی که استاد عزیزمان به هنرمندان به نام کنونی این مرز و بوم علاوه بر درس آواز، می گفت چطور لباس بپوشند،  چطور در بین جمع حاضر شوند، چطور حرف بزنند، در حین خواندن چهره شان چطور باشد، با چه کسانی نشست و برخواست کنند، در میهمانی ها چقدر بخورند و بنوشند و در کجای مجلس قرار گیرند. کجا بخوانند، کجا نخوانند، چقدر بخوانند که مخاطب خسته نشود و ….

به تناسب کارم دوره های تخصصی دیجیتال مارکتینگ را دنبال کرده و واحد طراحی سایت و سئو و دیجیتال مارکتینگ را در شرکت خود راه اندازی کردم.

بعد از شرکت در دوره رهبری مدرسه کسب و کار ماهان و شاگردی بزرگان عرصه برندینگ و پرسنال برندینگ و همچنین آشنا شدن با مباحث اصول خود رهبری، استراتژی،‌ روان شناسی، اصالت، قدرت، نفوذ، الهام بخشی، کار تیمی، رهبری سازمان،  اصول حرفه ای گری متوجه نزدیکی و هم پوشانی بسیار زیاد پرسنال برندینگ با رهبری شدم.

پس از آن شروع به نوشتن کتابی در زمینه پرسنال برندینگ برای رهبران کسب و کار کردم. که انشاله تا انتهای سال چاپ خواهد شد.در حوزه روانشناسی آثار روانشناسان بزرگی مانند کارل گوستاو یونگ، اروین یالوم، جفری یانگ، استوین هیز، راس هریس  و مارتین سلیگمن را مطالعه کرده ام.دوره کوچینگ را در آکادمی کوچینگ فارسی زبانان گذرانده و سطح 1 و 2 را به پایان رسانده و در تلاش برای گرفتن مدرک PCC‌ از ICF‌ هستم.

در حال حاضر علاوه بر مدیریت شرکت سامانه گستران روز،‌ هم بنیان گذاری پلتفرم آموزش آنلاین مدیران خلاق ، مدرس و کوچ دوره های رهبری موسسه ماهان هستم.در رزومه کوچینگ من اکثر مراجعان از رهبران کسب و کار و مدیران توانمند می باشند.ساختار انتخابی من برای دوره های پرسنال برند به سه بخش تقسیم می گردد.

  • نگاه به درون
  • نگاه به بیرون
  • تبلیغات

 

تحصیلات

لیسانس کامپیوتر با گرایش نرم افزار

دانشگاه آزاد تهران مرکز

MBA با گرایش های بازاریابی و استراتژی

مدرسه عالی کسب و کار ماهان

DBA با گرایش رهبری سازمانی

مدرسه عالی کسب و کار ماهان

رهجوی دوره های رهبری
(بیش از 400 ساعت)

مدرسه عالی کسب و کار ماهان

فارغ التحصیل سطح دو کوچینگ

آکادمی کوچینگ فارسی زبانان FCA

رزومه صالح مختاری
دانلود رزومه

پکیج های کوچینگ صالح مختاری

کوچ پرسونال برند

شمال واقعی من کجاست؟

8,000,000 تومان

کوچ پرسونال برند

کوچینگ برند شخصی

50,000,000 تومان